Грилі від Napoleon – ваша свобода у приготуванні улюблених страв
Якісне обладнання для будь-якого закладу харчування від «Наполеон» – світового лідера з постачання високоякісних гриль-установок. Ціни від виробника, зручний каталог, швидке доставлення Україною.

З давніх-давен шанувальники м’ясних страв часто надають перевагу приготуванню на відкритому вогні. Ця традиція дійшла й до наших часів, удосконалившись і набувши широкого визнання. Тепер не доставить труднощів приготувати улюблені барбекю-смаколики завдяки можливості придбати найкраще обладнання для домашнього гриля на сторінці https://www.napoleongrills.com.ua/ сайту українського постачальника всесвітньо відомої продукції бренду Napoleon. Асортимент неодмінно вразить розмаїттям моделей і конфігурацій приладів.

Різноманіття грилів «Наполеон»

Інтернет-магазин «Наполеон» пропонує широкий вибір товарів на різні смаки та для різноманітних потреб. Для тих, хто планує придбати гриль-устаткування для закладу харчування, цікавими можуть бути вбудовані моделі.

Вбудована керамічна горілка

Такі пристрої даватимуть змогу готувати якісно велику кількість страв, а також забезпечать можливість смажити водночас як м’ясо, так і овочі чи рибу завдяки роздільним решіткам для смаження. Така функціональність обов'язково допоможе розвивати бізнес. Для користування в кафе чи ресторані зручними будуть такі моделі:

  • газові грилі – обладнання, паливом для якого слугує під’єднання до газогону чи спеціального балона;
  • електрогрилі – прилади, які працюють завдяки під’єднанню до електромережі з напругою 220 або 380 В, залежно від потужності.

Кожен із цих видів має певні переваги та додає зручності в роботі власнику кафе чи ресторану.

Мобільні варіанти обладнання

Не менш розповсюдженими та використовуваними з-поміж гурманів є портативні аналоги перелічених грилів. Дуже відомими є вугільні пристрої Napoleon.

Вугільний гриль Napoleon

Робота такого гриля ґрунтується на принципі, схожому зі смаженням на мангалі. Для вдалого приготування смаколиків бажано використовувати спеціальне деревне вугілля. Такий гриль має на порядок більше прихильників через те, що додатково оснащений спеціальною кришкою, котра здатна тримати температуру довго, що допомагає рівномірно просмажувати їжу.

Як вибрати обладнання для барбекю?

Якщо гриль заплановано використовувати в домашніх цілях, важливо спланувати його розміщення. Це може бути балкон або кухонний стіл. Гарним вибором буде невелика модель газового чи електричного виду. Розбірні вугільні моделі також є досить зручними, оскільки не вимагають багато місця для їхнього зберігання, легко демонтуються для транспортування та просто очищаються.

Ваша реакция?

Сообщения из Facebook